Albaniya.-Novi-vrazhennya-vid-lita-13-700x420

Албанія -літо 2020

Албанія поєднала в собі все, що потрібно для чудового літнього відпочинку – як для сімей з маленькими дітьми,так і для великих компаній друзів або пар, що прагнуть усамітненого романтичного відпочинку.

«У самій Албанії є на що подивитись, а доступність інших країн дозволить суттєво розширити маршрут подорожі та відвідати, наприклад, ще грецькі острови. Ну хіба не казка? Додайте до цього ще фантастично смачні та неймовірно дешеві морепродукти, величезну кількість фруктів, тепле ласкаве море (а в Албанії їх цілих два!) – і ось він –  ідеальний план на літо»

Причини провести літо в Албанії:

  • Цікаво. Албанія – це красива природа та цікава історія. Тут є на що подивитись: і неймовірні озера та гори, музеї, в яких можна провести цілий день, і знакові місця, такі як замок Берат – справжнісіньке місто-музей, і фортеця Розафа, що розмістилася на скелястому пагорбі, і ще багато крутих місцин. Ну й, звісно, не забувайте, що зовсім поруч з Албанією – Греція та Чорногорія, і ви зможете міксувати відпочинок одразу в кількох країнах.
  • Доступно. Ціни в Албанії, яка дуже довгий час не розвивала свій туристичний потенціал, неодмінно вас підкорять – туристи тут ще не щось вкрай звичне явище, а місцеві мешканці – дуже відкриті та гостинні люди. Тому ми впевнені, що вас порадують ціни і на сам відпочинок, і на їжу, і на всі можливі сувеніри.
  • Смачно. Місцева кухня заслуговує окремого пункту, адже їжа тут ну дуже смачна! По-перше, вже згадані дари моря – рибні страви просто фантастичні! По-друге, тут люблять великі порції.
  • Радимо скуштувати: тушковане з цибулею м’ясо (счумлек), тушковану яловичину (фергес), баранину з йогуртом (таве-кози і таве-елбасані), ростбіф в кисломолочному соусі (росто-ми-Салча-кози), фарширований м’ясом і овочами овечий лівер (кукуреч), тушковану яловичину (чомлек), голубці (сарма). Ну й, певна річ, не забудьте про місцеві десерти – вони божественні!
  • Небанально. Є деякі країни, в яких українці вже традиційно відпочивають з року в рік. Упевнені, що у вас серед напрямків теж є улюбленці, які ви відвідували вже рази 4. То чому б не змінити традицію і не відпочити в новій для вас країні? Можемо запевнити – Албанія вас не розчарує!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК