Friends Study

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ПОЛЬСЬКА МОВА ВІД FRIENDS STUDY У М. РІВНЕ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-4-1024x337.png

Польща близька українцям не тільки в географічному, а й в культурному плані. Польща — це унікальне поєднання слов’янських і європейських традицій, широких проспектів і готичних замків, яскравих вітрин і сучасних культурних центрів. Ця країна приваблює молодь своїми університетами, а людей старшого віку — можливостями працевлаштування. Бажаєте дізнатися ще більше про нашу сусідку? Відчути культуру можна, почавши з вивчення польської мови . Польща приваблива для нас з трьох причин: цікаві освітні програми, великий вибір вакансій і туризм. Але варто зауважити, що для комфортного користування будь-якою з трьох переваг важливо знання польської мови.
Саме тому останні кілька років в Україні простежується стрімка тенденція до її вивчення. Мовні курси в Рівному пропонують викладання за спеціальною програмою, яка охоплює теорію, практику, креативні інтерактивні заняття.

КУРС БАЗОВИЙ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ РІВЕНЬ А1-А2

Група № 1.

Бажаєте записатися на курси польської мови ? Телефонуйте:
+38 (067)-859-66-17

Групи стартують кожного тижня. Тривалість курсу 24 заняття та +2 додатково. Заняття проводяться Пн. Ср. Пт. тричі на тиждень з 18:00 у зручні години.Тривалість одного заняття триває дві години. Групи складаються від 4-6 осіб. По закінченню здається іспит та отримання сертифікату .

Група № 2.

Бажаєте записатися на курси польської мови ? Телефонуйте:
+38 (067)-859-66-17

Групи стартують кожного тижня. Тривалість курсу 24 заняття та +2 додатково. Заняття проводяться Вт.Чт. Сб., тричі на тиждень з 16:00 у зручні години.Тривалість одного заняття триває дві години. Групи складаються від 4-6 осіб. По закінченню здається іспит та отримання сертифікату .

ВИХІДНОГО ДНЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Бажаєте записатися на курси польської мови ? Телефонуйте:
+38 (067)-859-66-17

Група стартує кожного тижня . Тривалість курсу 24 заняття та +2 додатково. Заняття проводяться Сб. Нд., двічи на тиждень з 18:00 у зручні години.Тривалість одного заняття триває дві години. Групи складаються від 4-6 осіб. По закінченню здається іспит та отримання сертифікату .

НАША ЛОКАЦІЯ :