ЛІТО 2020 БОЛГАРІЯ

Це унікальна країна, інтригуюча не тільки своїми природними багатствами, жарким кліматом, прохолодою Чорного моря, але і принадна культурним розмаїттям. Болгарський народ зберіг з найдавніших часів і до цього дня безліч традицій і звичаїв, які відображають самобутність болгарської культури. Територіальне розташування Болгарії на перетині основних транспортних магістралей визначило строкатість національного культурного колориту.

Сім причин, ЧОМУ ВАРТО відпочити в БОЛГАРІЇ!

1. Це райський куточок,  в якому кожен знаходить для себе щось особливе. Маленька Болгарія більш ніж 13 століть пов’язує Схід і Захід, розташовуючись в центрі Балканського півострова. Сім цивілізацій населяли ці місця, і всі вони залишили свій слід в культурі і традиціях сучасних болгар. Відкрийте для себе свою Болгарію!

2. Співвідношення “ціна – якість”  надаються витримано надзвичайно коректно. Великий вибір курортів на різний смак і варіантів розміщення від приватних котеджів до дорогих готелів робить Болгарію доступною і привабливою .

3. Недовгий і недорогий авіапереліт.  Місто прильоту Бургас та Варна.

4. Клімат  тут помірно континентальний, м’який, на південь переходить до середземноморського. Купальний сезон досить тривалий і триває з травня по жовтень. Ні виснажливої спеки – на море завжди легкий морський бриз, температура повітря рідко перевищує +30 градусів, зате вода нагрівається до +26 градусів ,.

5. Різноманітний відпочинок –  це дуже важливо, адже кожен зможе відпочити так, як і збирався – повалятися на пляжі, помандрувати по країні або поправити здоров’я. 
Пляжний відпочинок.  Піщані пляжі дуже чисті і широкі. Морське дно рівне, а глибина його наростає рівномірно і поступово, що дуже зручно для купання маленьких дітей. 11 болгарських пляжів отримали міжнародний екологічний “знак якості” – “Блакитний прапор”. 
Лікувальний.  Зараз в Болгарії офіційно діють 102 бальнеологічних курорту, які мають сучасним медичним обладнанням, а лікування проводиться під контролем кваліфікованих лікарів. Комфортабельні затишні готелі на бальнео курортах зроблять ваш відпочинок повноцінним і корисним. 
 

Екскурсійний.   Як би не манили вас пляжі, з Болгарією варто познайомитися ближче. Відвідайте ботанічний сад Балчик а, знаменитий мис Каліакра, столицю гумору Габрово, Долину троянд, з якої даний рожеве масло развозится по всьому світу, скельний монастир Аладжа, феномен природи “Вбиті камені”, ферму з розведення мідій. 
 

Паломництво.  Паломницькі  тури в Болгарію  останнім часом дуже поширені. Заглянувши в старі монастирі і церкви, ви проникнете в таємниці стінописів і ікон. Найшанованіші болгарські святині – Рильський і Троянський монастирі. Віруючі люди їдуть також в Кирджалі, щоб доторкнутися до дерев’яних шматочках хреста, на якому був розіп’ятий Христос. Як і Золоте кільце в Росії , в Болгарії існує “Ог’рліца на Велико Т’рнова” (ог’рліца – ланцюжок, намиста). Близько старої столиці Болгарії Велико Тирнове збереглося 19 святих обителей, побудованих навколо міста. Багато з монастирів вже мають свої мініготелі, де туристи, які цікавляться старовиною або шукають зцілення, можуть заночувати або пожити тривалий час.

7. Практична відсутність мовного бар’єру  на курорті знімає той дискомфорт, який незмінно виникає в чужій країні. Незважаючи на те, що офіційна мова – болгарська (в основі листа – кирилиця), на всіх курортах персонал володіє російською, англійською, німецькою та французькою мовами. Привітність, привітність та гостинність місцевого населення і обслуговуючого персоналу залишать приємне враження від перебування в Болгарії.

Відкрийте для себе все яскраве і незабутнє різноманітність справжнього відпочинку в сонячної і доброзичливою Болгарії разом з Друзі Тур!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК