Туристична компанія Друзі Тур спільно з туроператорами не перестає піклуватися про своїх туристів і створює всі необхідні умови. Щоб відпочинок проходив найкращим чином.

Регіональні трансфери надаються під пакетні тури .

Трансфер замовляється попередньо, не менше ніж за 24 години до вильоту.

Регіональні трансфери здійснюються при наявності групи з мінімальною кількістю шість чоловік . У разі, якщо кількість туристів, забронювати регіональний трансфер, буде менше шести, компанія  залишає за собою право відмовити в організації трансферу. Звертаємо Вашу увагу, що регіональні трансфери замовляються попередньо, не менше ніж за 24 години до вильоту . 

При необхідності забронювати трансфер менш ніж за 24 години до вильоту, менеджер компанії Друзі Тур зобов’язаний уточнити можливість надання місць на потрібному трансфері у оператора .

Звертаємо вашу увагу, що автобуси при організації трансферу з аеропорту очікують туристів в аеропорту протягом  60 хвилин  від моменту прильоту літака. У разі затримок туристів в аеропорту, просимо туристів своєчасно попереджати про це.

Звертаємо вашу увагу , що автобуси слідують чітко за маршрутом з місць збору туристів в містах в аеропорт, і назад, з аеропорту в місця збору в містах призначення. Зупинки за адресою проживання пасажирів не здійснюються! В дорозі передбачені тільки санітарні зупинки транспорту на автозаправних станціях або в інших спеціально відведених для цього місцях.
Перебуваючи в автобусі під час регіонального трансферу просимо дотримуватися правил поведінки в громадських місцях: не вживати алкогольні напої, що не смітити в салоні автобуса, не відволікати водія під час керування автобусом, дотримуватися принципів коректного спілкування з водієм, і з іншими пасажирами.

Всі деталі які стосуються регіонального трансферу щодо вашої поїздки уточнюйте у менеджерів компанії.

Розклад регіональних трансферів . Літо 2020 . Будуть надані при бронюванні туру.