СТАМБУЛ

СТАМБУЛ НОВІ АНТИКОВІДНІ ОБМЕЖЕННЯ В ТУРЕЧЧИНІ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ !
Інформація від 18.11.2020
з 20.00 п’ятниці 20.11.2020 указом президента країни вводяться нові AntiCovid обмеження. Розповідаємо, як торкнеться туристів новий пакет обмежувальних заходів, що їм обов’язково варто знати і які документи мати при собі.
⚠️з п’ятниці, 20 листопада з 20.00 у всіх без винятку провінціях країни вступають в силу нові обмеження.
Грунтуючись на коментарях турецьких приймаючих компаній і туроператорів, ми виділимо лише основні, які стосуються туристів.
🚗РОБОТА ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСФЕРИ В ТУРЕЧЧИНІ
обмеження не стосуються логістичних і транспортних компаній, вони потрапили в список виключень.
Міський транспорт в Стамбулі і Антальї продовжить роботу в звичайному режимі.
🥤ГОТЕЛІ ТА ХАРЧУВАННЯ ТУРИСТІВ
Всі готелі та інші об’єкти розміщення, включаючи приватні апартаменти обмеження ніяк не зачіпають – вони продовжують працювати як зазвичай.
Тобто, для іноземних постояльців готелів Анталії на «все включено» не зміниться зовсім нічого. Туристам в готелях Стамбула побоюватися за обслуговування теж не треба – все замовлене ними (сніданок, обід, вечеря) теж буде виконано за розкладом.
Однак більшість туристів в Стамбулі проживає в готелях з сніданком або напівпансіоном і харчуються в місті. З таким харчуванням буде складніше, але голодними туристи не залишаться точно.
Починаючи з 20.00 п’ятниці 20 листопада ресторани, кондитерські, чайні сади, кав’ярні, кафе та інші заклади громадського харчування в Туреччині будуть працювати з 10:00 до 20:00 – але тільки продаючи їжу на виніс (з собою) або з доставкою за певною адресою (в тому числі в готелі).
Після 20:00 в ресторанах і онлайн-сервісах по доставці їжі буде як і раніше доступний онлайн-замовлення.
Таким чином, туристи зможуть поїсти в тому ж Стамбулі, взявши їжу із закладу громадського харчування або замовивши онлайн. Але ось звично пообідати в хорошому ресторані з видом на Босфор або посидіти в атмосферному старовинному чайному саду поки не вийде. Ваші Друзі Тур !

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК