Страхування

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 23_pict3-1.jpg

Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання а можливо на роботу в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс « Подорожуючих за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу. Не важливо, з якою метою ви відправляєтеся в іншу країну – медична страховка для виїжджаючих за кордон – це обов’язковий атрибут мандрівника. Поліс, який пропонує вам, гарантує максимальний захист, адже ви, купуючи його, зможете вибрати все ті ризики, які будуть найбільш актуальні, відштовхуючись від мети візиту за кордон, від країни, в яку вирушаєте.

В нас можна придбати страховий медичний поліс до будь якої країни за дуже привабливими цінами та забезпечити своє безпечне перебування.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу life-insurance-1140x303-2019_23-1.jpg

Нашими партнерами у галузі страхування та безпеки Вашого життя є найбільші акредитовані страхові компанії такі як: PZU Україна, Вуссо, Гардіан, Укрфінстрах.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Bez-imeni-1.png

А якщо ви бажаєте подорожувати своїм власним авто то вам неодмінно знадобиться страхування авто . «Зелена картка» – страховий сертифікат, який має єдину форму у всіх країнах-членах міжнародної системи автомобільного страхування «Green card». «Зелена карта» діє в більше ніж 40 європейських країнах, серед яких Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Німеччина, Іспанія, Італія, Кіпр, Польща, Росія, Туреччина, Україна, Франція, Естонія та інші. При виїзді в одну із країн-членів даної системи страхування на транспортному засобі (ТЗ), зареєстрованому в Україні, власник авто зобов’язаний мати чинний страховий поліс «Зелена картка». Цей поліс забезпечує відшкодування збитків третім особам при настанні страхового випадку, що стався під час дії Зеленої картки і винуватцем якого був водій убезпечного автомобіля. Страхова сума за страховим сертифікатом встановлюється у відповідності до Законодавства тієї країни, в якій сталося ДТП. Гарантом виплати страхового відшкодування за договорами «Зелена картка» в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ). Вартість полісу залежить від терміну дії договору, країни відвідування та типу транспортного засобу. Страхувальник самостійно обирає термін страхування, який може становити мінімум 15 днів, або від 1 місяця до 1 року .

Зелена карта на автомобіль від PZU