Albaniya.-Novi-vrazhennya-vid-lita-13-700x420

З 1 липня до Туреччини: що треба знати про відпочинок-2020

Туреччина входить до «зеленої» зони затвердженого МОЗ України переліку країн. Отже, після повернення додому самоізоляція/обсервація не потрібні. Країна відкриває сезон з нововведеннями для комфортного і безпечного відпочинку.

Аеропорт

В аеропорту прибуття туристам вимірюватиметься температура. У разі виявлення підвищеної треба буде здати тест на Covid-19. Ця послуга безкоштовна. Якщо хвороба підтвердиться, лікування покриє поліс медичного страхування, що входить до туристичного пакету. Трансфер і квиток додому туристові треба буде придбати власним коштом. Ще одним обов’язковим заходом безпеки є заповнення інформаційної анкети під час проходження паспортного контролю. Анкета буде додана до пакету документів, який надає туроператор.

Готелі

Всі співробітники туристичної галузі — від персоналу до гідів, проходять обов’язкову сертифікацію щодо поінформованості і дотримання правил безпеки. Обмеження щодо завантаженості готелів зняті. Обов’язковими залишаються регулярна дезінфекція, контроль здоров’я персоналу, дотримання дистанції. Після прибуття гід детально інформуватиме гостей щодо діючих правил безпеки.

Анімація працюватиме, але обов’язковою вимогою є дотримання дистанції 1,5-2 м один від одного. Дитячі клуби теж працюватимуть, але виключно на свіжому повітрі.

На пляжах, в басейнах і у парках також треба дотримуватися дистанції. В басейнах збільшать вміст хлору, але в межах норми.

Транспорт

Під час трансферів обов’язкове перебування у масці. Обмежень щодо завантаженості автобусів наразі немає. Однак під час тривалих трансферів впроваджені зупинки кожні 30-40 хвилин для провітрювання транспорту. Дезінфекція обов’язкова після кожного трансферу.

Ресторани

Ресторани і кафе відновили роботу 1 червня. У приміщеннях відвідувачі повинні перебувати у масках і дотримуватися правил дистанціювання. Бари і нічні клуби наразі не працюють.

Відстань між столиками у ресторані складатиме 1,5-2 метри. Страви на шведському столі будуть відгороджені захисними екранами, подаватимуться тільки офіціантами.

Екскурсії

Щодо проведення екскурсій обмежень немає. Гід інформуватиме туристів щодо заходів безпеки та контролюватиме їх дотримання.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК